Jakimowicz usunięty z Facebooka: „Szczury zaatakowały, nie mam konta jak Trump”!

Jarek Jakimowicz to aktor jednego filmu. Znamy go z produkcji "Młode Wilki"  z 1995 roku.

Od kilka lat jednak, Jarosław Jakimowicz współpracuje z TVP. Najpierw prowadził rozmowy dotyczące służb specjalnych w ramach "Pytanie na Śniadanie. Extra". Obecnie pracuje w TVP Info, gdzie z Magdaleną Ogórek prowadzi program "W kontrze".

Prezenter nie raz podpadł widzom i internautom, a niektóre jego żarty uznano za nie na miejscu. Choćby w ostatnich dniach, zadrwił z Krystyny Jandy i przedrzeźniał ją na wizji.

Jak się okazuje Jakimowicz otrzymywał wiele nieprzyjemnych wiadomości i komentarzy na Facebooku i odpowiadał w podobnym tonie. Jak powiedział portalowi Wirtualne Media:

 

"Schemat jest prosty: najpierw ktoś mnie obraża najgorszymi słowami na Facebooku, potem ja odpowiadam mu podobnie, ponieważ jestem impulsywny. Naprawdę nie chciałby pan słyszeć tych słów, jakimi mnie obrażają, najgorsze. I wówczas ten człowiek, któremu odpowiadam podobnie, zgłasza mnie Facebookowi, który mnie blokuje. A obrażają mnie ludzie, których na oczy nie widziałem"

 

Być może więc była to celowa akcja, prowokacja w kierunku porywczego prezentera. Jednak efekt jest taki, że Jamimowicz jest zablokowany na Facebooku. Jak twierdzi, nie będzie zabiegał o przywrócenie do serwisu.

 

 

fot. https://www.instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/?hl=pl