Wpadka Apple? Wielki problem ze słuchawkami AirPods Max!

Słuchawki AirPods Max firmy Apple to bardzo drogi produkt.

Za AirPods Max zapłacimy co najmniej 2799 złotych, więc jest to bardzo wysoka cena. Jak czytamy na stronie Apple słuchwki są bardzo wygodne:

 

"Od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, by słuchawki idealnie dopasowywały się do różnych kształtów głowy, tworząc doskonale izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem."

 

Mają też zapewniać komfort użytkowania poprzez długość działania baterii:

 

"20 godzin słuchania, oglądania filmów i rozmawiania – z włączoną aktywną redukcją hałasu i dźwiękiem przestrzennym4. Ładowanie przez złącze Lightning. I wystarczy zaledwie 5 minut ładowania, żeby słuchać przez całe 1,5 godziny"

 

Jak jednak informuje serwis tabletowo.pl, opis producenta niekoniecznie zgadza się z rzeczywistością. I chodzi właśnie o baterię, która miała wystarczać na 20 godzin, a nie wystarcza na 12 i to w sytuacji, gdy słuhcawki nie są używane:

 

"Niektórzy właściciele zauważyli, że akumulator w słuchawkach rozładowuje się z 100% do 0% w ciągu całego dnia lub nawet jednej nocy. Warto zaznaczyć, że mówimy o sytuacji, gdy urządzenie nie jest używane i pozostaje w oficjalnym etui."

 

Prawdopodobnie ta usterka pojawiła się w powodu zmiany oprogramowania 18 grudnia 2020. Spodziewać więc się można szybkiej weryfikacji tej wady.

 

fot. facebook.com/motionvfx