Tyle Lewandowska zgarnie za warsztaty online!

W poprzednich latach Anna Lewandowska cyklicznie organizowała obozy czy warsztaty tematyczne.

Pandemia koronawirusa wymusiła przeniesienie działalności do sieci. Tym samym zamiast obozów treningowych i jednodniowych warsztatów pojawiły się treningi live z Anną Lewandowską. Dodatkowo można korzystać z aplkiacji trenerki.

 

Teraz jednak Ania, razem z inną trenerką - Edytą Litwniuk, organiuzją 7 lutego 2021 r. warsztaty dla przyszłych mam. Dwugodzinne spotkanie online ma dotyczyć zarówno aspektów stricte zdrowotnych takich jak badania czy suplementacja. Druga część warsztatów dotyczyć będzie aktywności fizycznej w czasie ciąży, zasad jakich powinny przestrzegać przyszłe mamy, a na koniec - kwestia powrotu do formy już po porodzie.

 

Ciekawe jest jednak to, że warsztaty - choć zdalne - wcale nie są takie tanie. Za 2 godziny spotkania on line zapłacić trzeba 299 zł. Ta kwota na pozór może nie wydawać się duża. Wystarczy jednak policzyć, że w przypadku warsztatów online nie trzeba wynajmowac duże sali i obsługi technicznej, więc koszty organizacji są niże. Nie ma też ograniczeń co do ilości uczestniczek, jak miałoby to miejsce w przypadku spotknia organizowanego w zamkniętym pomieszczeniu.

Wystarczy więc, że zgłosi się 100 pań i już Ania Lewandowska i Edyta Litwiniuk mają przychód w wysokości 29 900 zł.

 

fot. https://www.instagram.com/p/CK0x5wvBruk/